O NAŠEJ

ČAJOVEJ

LIMONÁDE

NÁŠ PRÍBEH

Kde bolo, tam bolo...

Tento príbeh je o našej rodine a túžbe ju udržať pokope. Kto je hlavný hrdina nášho príbehu? Záleží od kapitoly príbehu, no v tej prvej je to rozhodne otec, ktorý tieto čajové limonády vymyslel a založil. 

 

Každý z nás má v sebe prirodzene vrodenú túžbu až potrebu niečo po sebe zanechať, tak ako aj my a to nás určite spájalo. Ambície. Pre otca ambície znamenali ale omnoho viac ako len túžba niečo dokázať. Rodinu. Ako to už v dnešnom svete býva, nie každá rodina vydrží pokope až naveky. Inak tomu nebolo ani v prípade otca a matky jeho milovaných, vtedy už takmer dospelých detí. Rodina znamenala preňho všetko, pod tým sa myslia hlavne jeho deti, no nedokázal ju udržať, nech sa snažil, ako len mohol. Všetko, čo budoval sa rázom rozpadlo ako domček z kariet a jediné, čo mohol urobiť je začať znovu. Otec bol vždy veľmi húževnatý a silný človek, nikdy sa nevzdal a síce prežíval najťažšie chvíle v živote, nedovolil, aby ho položili. Hľadal možnosti, ako udržať a naďalej budovať vzťah so svojimi deťmi. Ako im niečo zanechať, čo by bolo ich spoločným dielom.

Jedného dňa zákazníci otcovej kaviarne Rosygo Caffe neoblomne túžili po niečom novom, čo ešte nemali. Boli už totiž presýtení dnešnými typickými nápojmi, ktoré už tak dobre poznáme a len málokedy prinesú niečo nové. A to bol ten zlomový bod. Kľúčom tohto príbehu. V tej chvíli si otec spomenul na kedysi obľúbenú pochúťku svojich detí, ktorú im sám pripravoval, keď sa chystali na ryby. Tzv. rybársky čaj. Spomienky spojené s týmto rybárskym čajom budú vždy pre neho tie najšťastnejšie a nikdy nezabudne na ich rozkošné lačné tváre, bažiace po jeho jedinečnom čaji, ktorého nikdy nemali dosť. A tak vo voľnom čase, v zápale kreativity, po hodinách až dňoch vymýšľania vznikla prvá čajová limonáda z čerstvej mäty, vtedy podávaná iba z 2l džbánu do obyčajných pohárov. Zákazníci boli tak nadšení, až to otca viedlo k výrobe ďaľšej čajovej limonády, tentokrát z čerstvého zázvoru. Tá nezaostala a takisto si veľmi rýchlo získala obľubu zákazníkov. Jeho deti na tom neboli inak, ktoré odvtedy v jeho kaviarni už nepili nič iné, než otcove čajové limonády.

Nastal rok 2017 a otec bol pripravený ísť do toho naostro. Stretol sa svojimi deťmi, povedal im o svojich myšlienkach a víziach a pustili sa do práce. Vymysleli spoločne dnešný názov čajovej limonády a hneď na to následoval dizajn ako taký, ktorý si takisto navrhli sami rovnako ako vyrábajú čajové limonády.

Dnes ju všetci poznáme ako Tastea (čítaj tejsty), sladučký nápoj s kvalitným zložením (bez pridaných chemikálií a konzervantov) v šetrnom obale, ktorá dnes ponúka až 6 príchutí!

 

NAŠA TASTEA

O čom je naša čajová limonáda?

TASTEA, ČAJOVÁ LIMONÁDA, JE VYROBENÁ Z VÝLUHU ZMESÍ RÔZNYCH SUŠENÝCH BYLINIEK ALEBO Z JEDNOTLIVÝCH ČERSTVÝCH BYLINIEK.

VYCHUTNÁVAJ BEZ ZÁBRAN

Vďaka svojmu zloženiu z čerstvých/sypaných bylinkových zmesí, limetkovej šťavy, medu a trstinového cukru si môžeš s pokojným svedomím vychutnávať naše sladké čajové limonády, ktoré neobsahujú žiadne pridané pridané konzervanty či chemikálie.

OSVIEŽI AJ ZAHREJE

Nie je nad osviežujúcu studenú čajovú limonádu v letných horúčavách, ale čo v zime? Je tu pre teba pripravená už hotová česrtvo teplá varianta priamo do ruky. Ak však nefandíš extrémom, tak ako kompromis máme pre teba čajovú limonádu izbovej teploty.

VEZMI SI JU SO SEBOU

Nemáš čas na vysedávanie? Drink 2 Go ti v tomto vyhovie!

Jednoducho si ju vezmeš so sebou a vypiješ si ju počas cesty.

ŠETRÍŠ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Pitím Tastea šetríš životné prostredie a to práve vďaka zálohovanému sklenenému obalu,
za ktorý ti vopred zaplatenú zálohu po dopití vrátime.

Záloha skleneného poháru je 2€, 0,3l fľašky je 0,50€ a 0,2l fľašky je 0,30€, ktorú ti po vrátení poháru/fľašky vrátime naspäť. 

100% SLOVENSKÉ

Hrdo prehlasujeme, že naše čajové limonády boli vymyslené a sú vyrábané v hlavnom meste našeho malebného Slovenska a my sami sme slováci.

 
 
 

AJ TY SI TASTEA

Keď zdravie chutí.

Náš slogan "Keď zdravie chutí" ma dva výzamy:

  1. Aj to, čo neobsahuje chemikálie, môže chutiť

  2. Tvoje zdravie si vychutnáš len vtedy, ak si v pohode

Zdravie totiž nie je iba o tvojom tele, ale aj o tvojom vnútri a práve na tom nám veľmi záleží. Záleží nám na tebe. Lebo aj ty si dôvodom prečo existujeme a prečo rastieme a chceme, aby si bol nielen zdravý, ale aj spokojný a šťastný. Žijeme vo svete, v ktorom každý z nás potrebuje mať niekoho pri svojom boku a Tastea je tu pre teba! Podporujeme ťa pomocou sociálných sietí, zlepšíme ti deň pripravovaným blogom, ktorým ti chceme pomôcť napredovať a ak by si sa potreboval vyrozprávať, tak nám napíš do chatu na sociálnych sieťach! Nie sme síce žiadni vyškolení psychológovia, ale dokážeme naslúchať a veľmi radi si ťa vypočujeme :)

Chceme, aby si vedel a cítil, že nie si sám, pretože aj ty si Tastea.

Páči sa ti Tastea?
 

PRVÁ GASTRO SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ s.r.o.

IČ: 35788232

DIČ: SK2021526771

zapísaná v obchodnom registri 

ODOBERAJ
Tastea® © 2020 all rights reserved
 alebo... 
OTEJSTUJ NÁSHrozné!Nič moc...Dá sa...Dobré.Úžasné!OTEJSTUJ NÁS